لوبا با سیزن 5 اومد !

???? Tactical Ability: Burglar’s Best Friend

????لوبا با پرتاب دستبندش میتونی به جاهای مختلف تلپورت بشه.

???? Passive Ability: Eye For Quality

????لوبا میتونی لوت ها اپیک (بنفش) و لجندری (طلایی) رو از توی دیوار ببینه.

???? Ultimate Ability: Black Market Boutique

????لوبا با پرتاب این دستگاه میتونه تمام لوت های نزدیک اون منطقه رو در دستگاه جمع کنه و خودش و هم‌تیمی هاش و حتی تیم های حریف میتونن نفری ۲ آیتم از اون بردارن.

????| نام : Loba Andrade
????| سن : 34 سال
????| صدا پیشه : Fryda Wolff

????| این ها تمام ابیلیتی هایی بودن که به صورت کامل توی تریلر معرفی شدن، همچنین لوبا توانایی دزدیدن/برداشتن لوتایی که هنوز کسی برشون نداشته رو داره که مشخص نیست این ابیلیت جزو پسیوش هست یا تکتیکالش…

????| داستان : لوبا ۸ ساله پس از اینکه شاهد مرگ پدر و مادرش توسط روننت بود، تونست به سختی با جیب‌بری زنده بمونه، وقتی که لوبا مهارت هاش بهتر شد از هرچیزی برای نفع و زنده موندنش استفاده کرد…
یک روز وقتی که تونست وارد یک بِیس که گفته میشد غیر قابل نفوذ بشه، دستبندی رو پیدا کرد که به وسیله اون توانایی تلپورت کردن خودشو بدست آورد!!
پس از اون در تمامی اوت‌لندز گفته میشد که اگر کسی چیزی با ارزش رو میخواد که به سختی ازش محافظت میکنن فقط کافیه که پیش لوبا بره????
لوبا با این شغلش تونست یه زندگی نسبتا خوب رو برای خودش بسازه و وقتی که بالاخره میخواست گذشتش رو فراموش کنه، روننت به مسابقات ایپکس اومد????
لوبا بلافاصله با هدف کشتن مغز اصلی روننت وارد یکی از کارخانه های هموند روباتیک که وظیفه ساخت بدن های روننت رو داشت، شد و پس از عدم موفقیت در کشتنش، کل کارخانه رو منفجر کرد که موجب به خساراتی نظیر نابودی Skull Town و Thunderdome در کینگز کنیون شد????

لوبا سپس برای پیدا کردن راهی دیگر برای نابودی مغز اصلی روننت به مسابقات ایپکس ملحق شد و البته در این بین حواسش به چیز های براق در سراسر مپ هم هست (منظورشون همون دزدی آیتمای مختلفه نمونش اشیائی که باید در کوئست The Broken Ghost بگیریم) ????

دنبال کنید: